Agnieszka Kapała-SokalskaJestem adwokatem, prowadzącym w Gdańsku kancelarię prawną. Niemałą satysfakcją jest dla mnie to, że pomagam innym osobom w rozwiązywaniu różnych życiowych spraw (zresztą czasem nie tylko ściśle prawnych;).

na nakazDzięki mojemu zawodowi, mogę nie tylko pracować w ścisłym znaczeniu tego słowa, ale przede wszystkim właśnie pomagać. Wierzcie mi, że jest to niesłychanie pasjonujące i pozytywnie uzależniające zarazem!

Ostatnio ten pierwotny zamysł zawodowy w pewnym sensie jest przeze mnie urzeczywistniany, ponieważ jednym z pól, na których się realizuję, stało się prowadzenie w szkołach średnich i zawodowych lekcji z zakresu m.in. prawa karnego, rodzinnego oraz prawa umów. Prowadzę również zajęcia dla Seniorów – z zakresu prawa spadkowego.

zdjecia szkolaA oto dowód- fotka z zajęć z zakresu prawa karnego, prowadzonych przeze mnie w jednym z sopockich liceów ogólnokształcących.

Wszystkie te szkolenia prowadzone są w ramach programu edukacyjnego Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku pod nazwą: „Adwokat przydaje się w życiu”. Jestem jednym z koordynatorów tej akcji. Program okazał się strzałem w dziesiątkę i cieszy się ogromnym zainteresowaniem!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMam nadzieję, że i TY będziesz zadowolony z dawki praktycznej wiedzy, jaką uzyskasz czytając TEGO bloga i że sposób, w jaki przedstawię informacje, będzie dla Ciebie zrozumiały i że wykorzystasz je w celu poprawienia jakości swojego życia!

Na koniec dodam jeszcze tylko, że poza realizowaniem moich celów zawodowych, uwielbiam sport, szczególnie fitness, siatkówkę, pływanie oraz jazdę rowerową, do czego i Ciebie zachęcam!

Adwokat Agnieszka Kapała-Sokalska